ACT therapeuten werkzaam in een instelling

Printer-friendly versionSend by email

ACT therapeuten werkzaam in een instelling

GELDERLAND

Arnhem
* Eric-Jan Vugts, GGZ De Gelderse Roos, Afdeling Volwassenen, (Deeltijdbehandeling en Ambulant), klinisch psycholoog, psychotherapeut, supervisor VGCt, e.vugts@planet.nl

Nijmegen
* Marcel van den Ende, psychotherapeut, GGZ Nijmegen, mvdende@ggznijmegen.nl
* Wilbert Pieterse, GZ psycholoog, psychotherapeut, GGZ Nijmegen, w.pieterse@hccnet.nl
* Simone Bluyssen,psycholoog, St. Maartenskliniek (chronische pijn en lichamelijke beperkingen),s.bluyssen@maartenskliniek.nl

Lunteren
* Jeroen Bakker, klinisch psycholoog, psychotherapeut, GZ psycholoog, gedragstherapeut VGCt, Centrum voor Psychotherapie van GGZ de Gelderse Roos (bovenregionale opname), jaj.bakker@planet.nl

GRONINGEN

Groningen
* John Foran, GZ psycholoog, psychotherapeut, Eleos Gereformeerde GGZ, John.foran@eleos.nl

* Bas Nijenhuis, GZ psycholoog, EMDR therapeut, PsyQ, doelgroep: mensen met somatoforme stoornissen, b.nijenhuis@groningen.psyq.nl

NOORD HOLLAND

Amsterdam
* Caroline Meerum Terwogt, psychotherapeut, klinisch psycholoog, supervisor VGCt, GGZ Buitenamstel,C.Meerum@ggzba.nl.
* Philip Jonkers, GZ psycholoog, psychotherapeut, seksuoloog, gedragstherapeut VGCt, Forensisch Psychiatrisch Kliniek Oostvaarderskliniek, philip.jonkers@online.nl .

Zaandam
* Jacqueline A-Tjak, klinisch psycholoog, psychotherapeut, GZ psycholoog, supervisor VGCt, PsyQ Alkmaar,
j.a-tjak@psyq.nl.

ZUID HOLLAND

Rotterdam en omstreken
* Erwin Lutzke, klinisch psycholoog, GZ psycholoog, psychotherapeut, RIAGG Rijmond(Vlaardingen),erwin.lutzke@hetnet.nl

OVERIJSSEL

Zwolle
* John Foran, GZ psycholoog, psychotherapeut, Eleos Gereformeerde GGZ, John.foran@eleos.nl

UTRECHT

Utrecht
* Philip Jonkers, GZ psycholoog, psychotherapeut, seksuoloog, gedragstherapeut VGCt, Forensisch Psychiatrisch Kliniek Oostvaarderskliniek, philip.jonkers@orange.nl.

LIMBURG

Epen
* Jeanine Souren, Psycholoog. U-center Epen. 043-4559109
* Tim Batink, Psycholoog NIP & Cognitief Gedragstherapeut VGCt® i.o. U-center; www.u-center.nl of mail naar batink@u-center.nl .